Leczenie blizn potrądzikowych laserem – nowe urządzenie

Leczenie blizn potrądzikowych laserem – nowe urządzenie

Drogi Pacjencie, RF FRAX   to rewelacyjne urządzenie łączące w sobie moc fal radiowych i mikronakłuć. Fale radiowe, mocno ogrzewając skórę, wywołują szok termiczny, który pobudza regenerację i przebudowę włókien kolagenowych.  Jednoczesne mikronakłucia wywołują proces odnowy skóry właściwej, staje się ona jędrna, sprężysta i bardziej elastyczna, znikają drobne skazy i przebarwienia, a blizny spłycają się.

Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, skóra staje się bardziej napięta. Wciągu kilku kolejnych tygodni (do trzech miesięcy po zabiegu) następuje stymulacja nowego kolagenu, zagęszczanie jego włókien oraz budowanie między nimi nowych wiązań. Najlepsze efekty uzyskujemy po wykonaniu  4-5 zabiegów.

Zabiegi stosuje się w celu spłycenia i redukcji zmarszczek na twarzy, szyi i dekolcie, poprawy owalu twarzy, zniwelowania wiotkiej skóry na ramionach, łokciach, udach, nad kolanami, poprawy kondycji skóry na brzuchu i biuście po ciąży, redukcji blizn i rozstępów.

Bona Dea Klinika Medycyny Estetycznej
ul. Wodociągowa 47
30-205 Kraków
tel. 12-431-95-00
bonadea@bonadea.com.pl
www: bonadea-krakow.net.pl