Fundacja Żyj Zdrowo.


 

„Żyj zdrowo” to fundacja z Krakowa, która koncentruje się na popularyzowaniu aktywnego i zdrowego trybu życia poprzez prowadzenie poradnictwa zdrowotnego, działalność edukacyjną oraz współpracę z wykwalifikowanymi specjalistami takimi jak fizjoterapeuci, dietetycy, trenerzy personalni. Fundacja działa przy Klinice Medycyny, Dermatologii, Urologii i Ginekologii Estetycznej Bona Dea, gdzie można zadbać o swoje piękno i zdrowie.

Jak pomagamy?
Poprzez realizacje programów nakierowanych na promowanie zdrowia pomagamy zarówno dzieciom, jak i dorosłym w dążeniu do pełnej satysfakcji ze swojego życia. W swoich działaniach koncentrujemy się zarówno na obszarze Krakowa, jak i innych miastach.

Pracownicy fundacji oraz jej współpracownicy są osobami doświadczonymi, które posiadają szeroką wiedzę w dziedzinie zdrowego trybu życia, diagnostyki oraz leczenia z różnicowanych chorób, a także dopingowania pacjentów w dążeniu do ustalonych celów. Dzięki temu możemy wspierać adresatów pomocy w różnorodnych dziedzinach, aby rozwijać i umacniać u nich postawy prozdrowotne.

Jesteśmy otwarci na innych
Nasza działalność wsparta jest wieloma sukcesami i satysfakcją, z czego jesteśmy bardzo dumni. Mieliśmy przyjemność organizować i brać udział w wielu przedsięwzięciach skoncentrowanych na promowaniu aktywnego i zdrowego trybu życia, podczas których prezentowaliśmy uczestnikom korzyści płynące z postępowania nakierowanego na zdrowie, a także doradzaliśmy w wybraniu optymalnej drogi.

Chcemy jednocześnie ciągle poszerzać nasz obszar działania, aby docierać z pomocą do najbardziej potrzebujących osób i tym samym wspierać je w trudnych sytuacjach, a także przeciwdziałać rozwojowi chorób cywilizacyjnych i innych schorzeń. Jesteśmy otwarci na potrzeby odbiorców naszych działań, ponieważ ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

W razie dodatkowych pytań dotyczących fundacji „Żyj zdrowo” pozostajemy całkowicie do Państwa dyspozycji.

Fundacja „Żyj zdrowo”
KRS: 0000652152
REGON: 36607620600000
NIP: 6772411628
Telefon kontaktowy: 602 439 555