W jaki sposób można wymodelować owal twarzy? – o utims – jako jeden ze sposobów

W jaki sposób można wymodelować owal twarzy? – o utims – jako jeden ze sposobów

UTIMS A3 – nowe urządzenie stosowane w modelowaniu owalu twarzy.

Zabieg polega na wykorzystaniu fal ultradźwiękowych, które podgrzewają tkanki na różnej głębokości. W efekcie tego procesu następuje pobudzenie komórek do regeneracji oraz produkcja nowego kolagenu. Dzięki UTIMS A3 możliwe jest przeprowadzenie nieinwazyjnego liftingu, poprawa napięcia oraz jędrności skóry na twarzy. Metoda ta znajduje zastosowanie m.in. przy likwidacji podwójnego podbródka. Modelowanie owalu twarzy jest możliwe bez interwencji chirurgicznej oraz długiego okresu rekonwalescencji. Zabieg, dzięki nowoczesnej technologii HIFU jest prawie bezbolesny i zupełnie bezpieczny.

Modelowanie owalu twarzy metodą UTIMS A3 polega na wielokrotnym przykładaniu specjalnej końcówki urządzenia do powierzchni skóry. Oddziaływanie ciepłem na tkanki zależne jest od warunków anatomicznych i oczekiwanego efektu.

Zabieg nie wyklucza z codziennych aktywności, można go wykonywać przez cały rok, bez ograniczeń co do pory roku. Efekty po zabiegu są widoczne dopiero po około 6 tygodniach, a kolejny zabieg można wykonać po 2-3 miesiącach od pierwszej aplikacji.

 

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest: ciąża, stan zapalny skóry lub zmiany skórne w miejscu zabiegu, trądzik, aktywne choroby nowotworowe, implanty w miejscu zabiegu, opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu.

Bona Dea Klinika Medycyny Estetycznej
ul. Wodociągowa 47
30-205 Kraków
tel. 12-431-95-00
bonadea@bonadea.com.pl
www: bonadea-krakow.net.pl