Jak powiększyć piersi? 5 najlepszych sposobów na duży i jędrny biust!

Jak powiększyć piersi? Kilka najlepszych sposobów na duży i jędrny biust!

Kompleks „małego biustu” to problem wielu kobiet na całym świecie. Nie ma w tym nic dziwnego – spora część Pań traktuje swoje piersi jako główny atrybut kobiecości. Czy słusznie? Trudno powiedzieć. Jedno jest jednak pewne – biust ma ogromny wpływ na atrakcyjność.

Jak powiększyć piersi? Kilka najlepszych metod!

Medycyna jest na tyle rozwinięta, że oferuje szereg rozwiązań pozwalających ingerować w wielkość, kształt i jędrność biustu. W dzisiejszej publikacji pragniemy przedstawić pięć najlepszych metod, których wykorzystanie stanowi prawdziwą gwarancję dobrych efektów.

Kwas hialuronowy na większy biust

Spośród wszystkich zabiegów medycyny estetycznej, największą popularnością może pochwalić się mało-inwazyjne rozwiązanie, tj. wypełnianie piersi kwasem hialuronowym. To metoda, która gwarantuje powiększenie piersi o około 2 rozmiary.

Kwas hialuronowy ma jednak jeden znaczący minus, tj. po pewnym czasie wchłania się do organizmu. Nie jest to niebezpieczne, ale oznacza utratę efektów, co zmusza nas do ponownego skorzystania z oferty gabinetu medycyny estetycznej. A jak powszechnie wiadomo – koszt usługi nie należy do najniższych. Wypełnianie piersi kwasem hialuronowym to koszt oscylujący w granicach 10 000 złotych.

Implanty piersiowe

Do niedawna, operacja wszczepiania implantów piersiowych była zdecydowanie najpopularniejszym zabiegiem. Dzisiaj, na skutek rozwoju medycyny – Panie coraz częściej odchodzą od tej metody. Dzieje się tak dlatego że jest to rozwiązanie niezwykle inwazyjne. Wszak, w naszym ciele pojawia się ciało obce.

Co prawda, bezpieczeństwo tego zabiegu stoi na najwyższym poziomie. Jednakowoż, ingerencja chirurgiczna tego typu nie dość, że wymaga sporego czasu rekonwalescencji, to na dodatek jest bardzo droga. Zabieg powiększania piersi przy wykorzystaniu implantów piersiowych to koszt rzędu 15 000 – 20 000 złotych.

Powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową

W ostatnim czasie prawdziwym „hitem” jeśli chodzi o zabiegi oferowane w gabinetach medycyny estetycznej jest powiększanie piersi własną tkanką tłuszczową. Tzw. lipomodeling to zabieg składający się z dwóch części, tj.:

  • pobierania tkanki tłuszczowej z okolic ud, pośladków i brzucha
  • wszczepienie odwirowanego, przygotowanego materiału w okolice gruczołów piersiowych

Największą zaletą tego zabiegu są naturalne efekty. Biust wygląda naturalnie. Trudno zorientować się, że został powiększony chirurgicznie.

Dieta na większy biust

Powiększanie piersi przy wykorzystaniu specjalistycznego jadłospisu, tj. diety to metoda, o której można by napisać książkę, która składałaby się z samych opinii. Wiele Pań próbowało tej metody, gdyż jest ona najlepsza z punktu widzenia ekonomicznego. Jednakowoż, jej skuteczność pozostawia wiele do życzenia.

Decydując się na wdrożenie tego jadłospisu, musimy być świadomi, że wraz z rosnącym biustem, przybędzie nam centymetrów w pasie i udach. Dieta na większy biust to wysokotłuszczowy jadłospis, który prócz większego biustu niesie za sobą niekorzystny wpływ na resztę naszej sylwetki.